Lifting obličeje

Lifting obličeje

Tato masáž je nová manuální metoda vyhlazování obličeje. Zpomaluje přirozený proces stárnutí, výrazně zpevňuje pleť a dosahuje tak mladšího a příjemnějšího vzhledu.

Vyhlazovací masáž obličeje je oblíbená z důvodu ihned viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje. Má hloubkové a detoxikační účinky, vrásky vyplní a projasní. Působí na jejich příčinu a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů.

Při masáži se používají jednoduché masážní hmaty, které uvolňují veškeré ztuhlé obličejové svaly a tkáně, povzbuzují krevní oběh, čímž se zlepší barva kůže a prohloubí dýchání. Navíc dochází také k rychlejšímu odplavování odpadních látek. Při masáži dochází ke zrychlení metabolismu a tím k úbytku podkožního tuku.

Dle dohody se používá speciální ozónový olej. Je to panenský rostlinný olej s aktivním kyslíkem (ozón), který má vysoký obsah organicky vázaného zinku. Dále obsahuje vitamíny B (B2, B3, B12, B17) a minerály jako Selen, Draslík, Vápník a přírodní hormonálně účinné látky (kukurbitol), které zpomalují stárnutí a působí proti degenerativním procesům.Zpět do výběru